• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size


EMO oblečení
Rozhovor s majitelem corestar.cz
Napsal uživatel Klery   

core.jpg

Protože obchod Corestar.cz chystá pár novinek, přinášíme rozhovor s majitelem nejen o chystaných novinkách  CoolLaughing

 
Corestar.cz
Napsal uživatel Klery   

core.jpg

Proto že se blíží vánoce a já se rohodla doplnit si doma skříň a nakoupit si nové oblečení brouzdala jsem po internetu a narazila na emoshop který nabízí za téměř lidové ceny oblečení a doplňky. Bohužel zatím v shopu není mnoho věcí k výběru, ale jistě se to brzy změní a rozhodně stojí za zmínku a věřím že si každý najde v shopu to co hledá. www.corestar.cz

 
Emo móda
Napsal uživatel Arrtel   

Dámské tílko Smash StripeEmo v podstatě nemá žádné speciální oblečení, leč v dnešní době se z Emo v podstatě stává módní záležitost, čímž vzniká i samotná emo móda. Podívejme se tedy, jak se tací Emaři oblékají, netradičně - od patky až k patám.

Emo móda se rozopzná snadno – mix černé, bílé, fialové, růžové, a červené, proužky, puntíky, lebky, kostičky – to jsou prvky Emo módy.

Ptáte se proč zrovna toto? Faktem je, že styl Emo vznikl už v 80. letech v Americe, jako styl hudební. Mezi lidi se dostal z členů kapel přes fanoušky a posluchače. Sami tito fanoušci se poté začali označovat za Emo. Znovu ale otázka proč zrovna proužky, a conversky jsou Emo? Prosté – V Americe to prostě byl v 80. létech módní hit. To líčení, účesy, boty, oblečení, to vše odpovídá té době, ikdyž dnes je to v podstatě jakási hard version.

 
Emo boty II.
Napsal uživatel Bury   

Dneska se na boty podíváme trošku více do hloubky. Hlavně které boty si kam vzít. Nezáleží jen na tom, mít co nejzajímavější boty, ale i na to pro jakou příležitost jaké boty zvolit. Myslíte, že je dobré jít ve stejných botech třeba do školy, s kamarádama ven, nebo na nějakou pracovní schůzku? Určitě ne, důležité je zvolit správné boty pro danou příležitost.

 
Emo boty I.
Napsal uživatel Bury   

Tímto článkem začínám takovou malou sérii o emo obuvi.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 

Reklama