Halloween

,,Dano moc ti to sluší´´ řekl Martin a začal si ji prohlížet ,,jen jsem si říkal,že by si mohla malinko zhubnout.´´ Dana se smála ale uvnitř se ji to neuveřitelne svíralo a chtělo se ji křicet ještě nedávno ji tvrdil,že ji ma rád takovou jaká je,ale byly to jenom lzi. ,,jj něco s tím udělám´´ a uměle se usmála.Od toho vecera nebylo nic jako dřív nic nejedla a dort ktery jedla na oslavě?? ,,Dani ty vubec nejíš..!´´ řekla Krystýna.,,ale jo jim ale nějak už nemůžu..a dort je výbornej..´´ jednou četla o dívkách s problémy s příjmem potravy. ,,sou blby´´ říkala si a četla jak ze sebe potravu dostanou..,,psali tam ze je to prvne hnusny ale zvyknete si..´´ odešla na záchod a vyzvracela tu trochu kterou snedla. bylo to odporny ale musela..kuli němu SVOJI LÁSCE. během týdne zhubla tři kyla pokaždé se ji točila hlava a bylo jí zle… ,,mami ale ja jím..!!´´ bránila se.Jednou na to mamka ale přišla .. odehrala se desivá scéna.. ,,já nechci k doktorovi nejsem nemocná ..!! bránila se… mela deset kilo podváhu a to za 2 mesice kamaradi jí říkali že je nějaká hubená,ale ona si připadala tlustá..chtěla se mu jenom libit.Ostatní maminky zakazovali svym dceram se s ni stýkat protože se o ně bály.Ony se ji smaly a rikaly si ze je hloupa.Myslela si ze ji budou vsichni litovat ale to se spletla na nové škole kam přestoupila neměla opravdové kamarády jak si myslela a tak zůstala sama na všechno na svoje problémy a Martin??Ten odjel na prázdniny do Paříže a o ničem neví .. sice si píší ale neví o jejím trápení neví o jejích problémech ,,sakra´´ zvedne se Dana ze židle a bezmyslenkovitě míří do kuchyně sahá po noži který je v poličce ,,teď budu mít klid a ostatní taky´´ pomyslela si naposledy.Přejela si zlehka nožem po zápěstí,mráz jí přeběhl po zádech ..,,ne neudělám….´´ když v tom přisel do kuchyně její bratr o dva roky starší v halloweenské masce Daně se srdce zastavilo a nůž sjel po zápěstí naposledy vykřikla bolesti i leknutím.Nikdo už jí nedokázal pomoci jeji bratr si to bude vyčítat do konce života on neví jak to bylo,protože byl na té dovolene s Martinem a vrátili se o týden dřív aby Danču překvapili a Martin pro ni přivezl zásnubní prsten-který se jí tolik líbil…chtěl si ji vzít ale na všechno je teď pozdě…..

17 komentářů u „Halloween

  1. Moc pěkný příběh…možná se odehrál zbytečně rychle, ale udělal na mě dojem. Možná by se hodilo trochu zapracovat na gramatice a interpunkci, ale jinak opravdu povedené dílko. Doufám, že brzy zase něčím přispěješ 😉 🙂

  2. [quote name=“weů“]:cry: 😥 😥 😥 😥 😥 to je tak smutný 😥 😥 😥 :cry:[/quote]
    co se deje

  3. Interpunkce ti asi moc neříká, víď? Navíc ti tam chybí písmena apod… Ale obsah se mi líbil, konec byl smutný, ale na druhou stranu zajímavý, je vidět, že máš trošku fantasii.

  4. 😥 😥 😥 twe.. tak ůžasně napsaný.. twe.. fak čumím.. ale dost dole.. :(( smutný prostě _:(( ale krásný — :((

  5. Pozor!
    Lidičky jen chci upozornit, že tuhle povídku jsem nepsala já, ale moje kamarádka Barča. Jen, abych tak krásnou povídku neměla na svoje triko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *