Nesmíme hrát uvnitř, budeme hrát venku!

rock-cafe-nove-logo.jpg

Co se týká měření hluku bylo z nějvětší pravděpodobností zmanipulováno, proto že hodnoty tohoto „nezávislého měření“ se neshodovali s jiným měřením, které bylo provedeno higienickou kontrolou a kde hluk splňoval normy pro odpolední provoz tj. do 22hod.

Byty, díky kterým je teď plno problémů, byli postaveny z učeben a následně zkolaudovány, až po té co Rock Café bylo několik let v provozu. Když se zamyslíme nutí se nám otázka „Kdo může skolaudovat byty nad hudebním klubem?“ Zvláštní byli i okolnosti, za které byli byty pořízeny (takový stometrový byt na Praze 1 za 600000?…..). Nutné také říci, že jeden najemník byl přítomný na tiskovce a měla jsem dojem, že proti RC v jádru nic nemá a jak sám řekl cituji : „…….nemyslím, že je to chyba Rock Café, ale myslíme si, že je to chyba v konstrukci.“  Pokud není problém v dohodě mezi nájemníky bytů a vedením RC tak kde je zakopaný pes? Podle mého názoru buď za vším stojí konkurence, které je klub trnem v oku, nebo si někdo dělá zálusk na tak skvěle umístěné prostory.

Ať už je to tak nebo onak ještě pořád můžeme proti tomu bojovat a to dvěma způsoby buď peticí kterou můžete stáhnout zde v pdf formátu a ulovit co nejvíce dušiček a nebo pro uživatele facebooku přidat si skupinu zachranrockcafe a vyjádřit tak podporu … ukažme že nejsme lhostejní 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *