30 Second to Mars „This Is War“

30secondstomars

Deska obsahuje 12 songů. Musím uznat toto je zatím jejich nejlepší deska. Po Intru, na které naváže chorál dětského sboru, se vám rozjasní pocit mrazení v zádech a neodolatelné chuti zjistit jak bude znít další song. Kapela vznikla v roce 1998 v jížní Kalifornii a kluci si opravdu vzali port do obliby fanoušků s deskou  „A Beautiful Lie“ . Mnozí možná všichni víte jaká deska byla. Byla překvapením pro mnohé příznivce Emo hudby a zároveň konkurencí rokové a alternativní hudby.Tato deska je jiná než předchozí abych to nějak přirovnal tak třeba k Angel and Airwaves ale s větší důrazností.

Každopádně poslechněte! a zároveň vás zvu na jejich koncert v Praze

18.3.2010 Incheba Arena

Já tam tedy chybět rozhodně nehodlám 🙂

1. Escape
2. Night Of The Hunter
3. Kings And Queens
4. This Is War
5. 100 Suns
6. Hurricane(Featuring Kanye West)
7. Closer To The Edge
8. Vox Populi
9. Search & Destroy
10. Alibi
11. Stranger In A Strange Land
12. L490

15 komentářů u „30 Second to Mars „This Is War“

  1. Jůůů… Co já to polouchám??? Dyť to je starý jak já 😀 😆 🙂 😉 8) 😐 :-* 😳 🙁 😥 😮 😕 😮 😛 🙄 :sigh: Škooooooooodaaa že sem tam nebyla…

  2. 😆 zrovinka sem vyprovázela céru na bus do Prahy,ze Znojma..moc jí ten koncert závidím,i když je mi už 50,tahle hudba se mi moooc líbí….The kill,atd,,miluju… 😀 😆

  3. Jop, přesně tak.. mě se taky mnohem víc zamlouvala předchozí deska.. a i celkově se mi od nich nejvíce líbí album Beautiful lie.. tohle.. já nevím.. vůbec mě to nezaujalo.. je to hodně slabý.. myslím, zhe do toho kluci mohli dát víc.. a žalozpěv je to správný slovo.. abych řekla pravdu, mám je už nějakou dobu v pc.. docela dlouho.. a ještě jsem je neposlouchala úplně celé… ještě se najde nákej ten song, kterej jsem neslyšela.. a proč? Protozhe mě album absolutně nezaujalo..

  4. [quote name=“PlayB.eMO“]JDe někdo v Březnu na jejich koncert v Praze ?[/quote]bohužel v březnu už nebudu v praze :(…..každopádně už jsem je jednou na živo slyšela a při nekonečný frontě na záchod dostala od nich autogram :DDDDD a i když bych o jejich konzíku určitě uvažovala tak mě to mine….holt až budou v sydney tak možná……..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *