NICELAND – nový singl SANITY

niceland_1.jpg

Držitel tří cen pro Objev roku za rok 2008 (cena hudební TV ÓČKO, cena časopisu REPORT Žebřík 2008 a výroční cena MUSICSERVERu) patří bezesporu k nejzajímavějším tvářím, které se na české hudební scéně v loňském roce objevily.

niceland_2.jpgDebutové album LITTLE BLACK BOOK zaznamenalo velmi příznivé ohlasy kritiky i fanoušků. 1. singl z alba skladba Come On získala cenu Musicserveru v kategorii Skladba roku. Druhý „neoficiální“ singl Lost In Encryption bodoval dlouhých 7 týdnů v hitparádě Expres Rádia a díky své podmanivé atmosféře výborně dokreslil trailery použité v první vlně kampaně na český film Ocas ještěrky.

Letní koncertní sezónu stráví NICELAND s kapelou mezi festivalovými pódii a nahrávacím studiem, kde by měly postupně vznikat základy pro připravované druhé album. Rozloučení s úspěšným debutem LITTLE BLACK BOOK obstará singl  SANITY, který byl právě nasazen do rádií.

Přehled hudebních festivalů na kterých NICELAND v létě vystoupí, nejnovější zprávy ze studia a mnoho dalšího najdete na www.niceland.cz.

MEZI PLOTY

16.5. 2009 Dobřany u Plzně

23.5. Brno – Černovice

31. 5. Praha – Bohnice

ČESKÉ HRADY

Točník 11. 7. 2009

Kunětická hora 18. 7. 2009

Švihov 25. 7. 2009

Bezděz 1. 8. 2009

Rožmberk 8. 8. 2009

Zdroj: : SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT

6 komentářů u „NICELAND – nový singl SANITY

  1. jo emo není a nebude….je to takovej popíkovej james blunt s patkou a v proužkách :woohoo: 😆 (taky kdo jinej by mohl vyhrát soutěž cocacola popstar XD )

  2. nwm
    hej no promiň ale michal není emo sicet ak vypadá a aji se m uten styl líbí ale není !!za prvé takovou hudbu nezpívá,za druhé sám když se ho někdo ptal na jeho stránce zda je emo tak psal že není jen že se m uto líbí !!!ale jinak hezká stránka :whistle:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *