Panic!At the disko

hudba-panic_at_the_disco.jpg

Jejich 1. vydané album vyšlo v roce 2005, a nazývá se a Fever you can’t sedat out

Tatto skupina jakoby vznikla na předměstí Summerlin v Las Vegas. Její první členové, kteří vlastně i tuto kapelu založily se jmenují Ryan Ross (kytarista) a Spencer Smith (bubeník).

hudba-panic_at_the_disco-2.jpgV mládí kolem třinácti hráli předělávky od skupiny blink182. Po nějaké době se ke skupině připojil basák Brend Wilson a zpěvák a kytarista zároveň Brendon Urie.

Kolem roku 2006-2007 se konečně proslavily po dlouhé době velké dřiny 17.června 2006 od skupiny odešel Brend Wilson. Proč odešel? Důvod  není znám ,ale velmi dlouhou dobu se mluvilo o tom, že ho z kapely prostě vyhodili. Panic!at the disko taky moderovaly na MTV TRL . kde proslavily svojí písničku „I write sins not tragedie“ Video k této písni je na motiv děsivé cirkusácké svatby a bylo zvoleno nejlepším videoklipem roku 2006.V první polovině roku 2008  vydali svou druhou desku nazvanou Pretty.odd. , která se v USA dostala na 2. místo albové hitparády. Titulní píseň z alba se jmenuje Nine in the Afternoon. Panic!at the disco mají nějaké písničky moc pěkné ale moc mi nepřijde že by patřili mezi emo.

9 komentářů u „Panic!At the disko

  1. Týý woE tay dáváte oupééé samýý oupéé pstě nejlepčejšíí skupiny…třebA Toto sem poslouchala dyž sem byla maala xD

  2. ja jsem si tot precetla na internetu a tak nejak jsem to pak co jsem si zapamatovala napsala ….a bylo tak tohle…

  3. To slovo mělo podnítit nějakou větší snahu, jinak žádné osobní spory tam nejsou. A dobře nahradím slovo hnusný slovem: chudý ❗

  4. Simeon:
    myslím si, že slovo hnusný, je dost ostrý nemyslíš? a pokud máš nějaký osobní problém vůči autorovi článku, řeš to prosím někde jinde, a ne v komentářích pod článkem. Děkuju.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *