Abeceda EMO hudby… B jako Billy Talent

Emo hudba Billy Talent

Členové
Benjamin Kowalevicz – zpěv
Původem polák, který se narodil v Montrealu 16.12.1975.Vyrůstal v Ontariu ,ale nyní žije v Torontu. Začínal jako bubeník. Pracoval v rádiu „The Edge“, kde měl vlastní pořady. Tvrdí o sobě, že je nejzábavnější v kapele, že je vegetarián a netají se tím, že věří na duchy. Na show „The Iron Horse Edmontone“ zlomil mikrofon Aaronovy o hlavu, když ho nešťastnou náhodou hodil za sebe.

Ian D’Sa – kytara, vokály

Narodil se ve Velké británii 30.10.1975a je původem Ind. Vyrůstal v Ontariu. Začínal s kapelou Dragon Flower, ale na soutěži talentů potkal Bena, Aarona a Johna a začal s nimi hrát v kapele. Protože studoval v Montrealu, dojíždel na zkoušky 4 hodiny do Toronta. Je hluchý na jedno ucho a každý den tráví 15 minut vytvářením účesu. J

Johnatan Galant – basová kytara
Narodil se 23.7.1976. Stejně jako Ian a Ben vyrostl v Ontariu. Na Basovou kytaru hraje od dvanácti let. Bena a Aarona potkal na střední škole. Je atheista, ženatý a v bradavce má piercing.

Aaron Solowoniuk – bicí
Narozen 21.11.1974 v Kanadě. Hraje od malička, kdy první bicí dostal od rodičů jako dárek. V Březnu 2006 oznámil světu, že trpí roztroušenou sklerózou a diagnózu tajil, protože nechtěl v lidech vzbuzovat lítost. Song „ This I How It Goes“ je právě o Aaronově boji s touto nemocí. Aaron je ženatý a má dceru.

Alba

Jako Pezz

– 1994- Demoluca

– 1998- Watoosh

Jako Billy Talent

2002- DVD Scandalous traveler – záznam celosvětového tour + biografie

2003- Billy Talent

2006- Billy Talent II

2008- DVD 666 – záznam koncertů v Londýně a v německu.

 

Tour- Cancer Bats a Drive 2008- první tour kde jsou vedeni jako hlavní kapela

Můj názor na Billy Talent je dost smíšený. Co se týká žánru zařadila bych je spíše do popunkové scény. Některé songy se mi líbí a některé beru jako naprosto odpornou muziku. Jejich druhý pražský konzert mě ani nezklamal ani nenadchl. Každý další singl mi přijde víc umělý. Mrzí mě, že kapela kterou jsem ze začátku měla celkem ráda se mění v loutky svého managera a tak jejich songy přestávají mít to kouzlo co ze začátku.

Web- http://www.billytalent.com/ oficiální web v Aj

http://www.myspace.com/billytalent

 

16 komentářů u „Abeceda EMO hudby… B jako Billy Talent

 1. Black veil brides jsou nejlepší, pro ty kdo chcou být fakt EMO bych radila víc tohle. BVB vznikly aby řekli emařům nenechte se zastrašit. Takže 4ever BVB, nebo ještě bmth nebo botdf, ale to je na vás

 2. emo sem krátší dobu,ale bt sem poslouchala už předtám ptž mě k tomu navedla ségra a mě se to docela zalíbilo.. 🙂

 3. jj pecka Billy Talent jsem poslouchala ještě dřív než jsem začala být emo!!!pro mě to jsou jedničky 😀

 4. Zpěvák má super hlas, kytaristi a bubeník hrajou moc dobře, ale můj šálek kávy to opravdu není. Ale myslím, zhe je taky hned jen tak nezahodím, pár písniček mi přijde dost do pohody, kdy nemáte co dlěat, a chcete si poslechnout ěnoc jen tak, když máte nohy natažený a ruce za hlavou, no jo xD např taková písnička Surrender, kterou jsem ted poslouchala, mě do pohody vtáhla docela rychle x)

 5. surrender.mp3
  surrender:
  [url]http://mp3s.nadruhou.net/down.php?co=25590-billy-talent-surrender-d41d[/url]
  a jinak – některý MP3ky od MCR sou docela dobrý

 6. Tak talenti jsou god poslouchamje rok rozhodne lepsi nez zasrani pozery MCRxDxDJinak nej song od nich je asi Surrender :cheer:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *