Emo doplňky – pokračování

slipon

Doplňků je spousta, ale mezi ty hlavní emo doplňky patří například kostkované barevné opasky,  například v oblíbené černo-růžové kombinaci. Takovýto pásek by měl být dobře vidět, narozdíl třeba od druhého pásku, který je výše u pasu. Součástí pásku by mohla být pěkná přezka s lebkou nebo jiným motivem.

psek

Když se dostaneme k tomu, co ty pásky drží, tak jsme u kalhot. Nejvhodnější jsou úzké džíny – bokovky, zejména u kluků jsou velmi sexy. V současné době, pořád v éře fialové barvy jsou velmi slušivé, ale lze vidět i džíny zelené nebo žluté, což už spíše těmi výraznými barvami inklinuje ke scene.

Ale držme se doplňků, jedněmi těmi které stále přežívají jsou placky. Dají se jimi ozdobit snad všechno, ale nejlépe se vyjímají na popruhu od tašky nebo na tašce samotné. Můžeme pak vidět jaké má kdo kapely rád, nebo co má rád nebo ne 🙂 – například.  Placky I love boys/girls nebo placky proti kouření. Nyní se populárnějšími stávají velké placky, které jsou třikrát tak větší než ty klasické, které mají okolo dvou cenťáků.

Kdo nemusí placky, tak tu jsou nášivky, i ony už nejsou pouze tradiční bílé nápisy na černém plátnu ale i barevné s logy čehokoli.

Když se dostaneme poněkud výše, jsme u hlavy. A na hlavu patří co? No čepice, ale ne vždycky teda :). Dneska se hodně nosí klasické kšiltovky v hip-hop stylu s rovnými ksilty, i když k emo stylu to moc nepatří. Spíše sk8 čepice nebo fidelka. I čepici můžeme vyzdobit plackou nebo nášivkou. K holkám se spíše hodí čelenky, kde pořád hrají prim puntíky, hvězdy nebo lebky.

Pod kalhotami  můžeme nosit i spodní prádlo s proužky, hvězdami nebo jinými motivy. Spodní prádlo bývá skvělou gradací našeho stylu.

Neměli bychom ani zapomínat na boty, pořád přetrvává to, že co emař – to především conversky nebo slip-onky s různými motivy na nohou. Poslední dobou se i na boty dávají sponky či barevné tkaničky.

Článek vznikl ve spolupráci s Emo obchodem corestar.cz

 

 

28 komentářů u „Emo doplňky – pokračování

 1. to sou fakt husty věcicky 😆 sám sem ujetej na placky a úzký kalhoty 😆 😆 miluju tuhle stránku :kiss:

 2. [quote name=“Bartmen“][quote name=“xD“]vi Emaři jste vypatlaný xD 😆 😆 😆 😆 :lol:[/quote]
  vypatlanej si ty protože vy je s tvrdym kreténe[/quote]
  Proč „kreténe“ ? Proč mu nadáváš ? Proč se snižuješ na jeho úroveň ?

 3. [quote name=“xD“]vi Emaři jste vypatlaný xD 😆 😆 😆 😆 :lol:[/quote]
  vypatlanej si ty protože vy je s tvrdym kreténe

 4. CHCEŠ ÚČINKOVAT V REKLAMĚ ČI FILMU?
  Agentura 9.VLNA hledá nové tváře! VĚK, VÝŠKU A ZKUŠENOSTI NEŘEŠÍME, JE NÁM TO FUK! Hledáme hiphopové či alternativní týpky, skejťáky, bruslaře, EMO-people, tanečníky, herce, muzikanty, exotické typy a další zajímavé lidi (nejlépe z Prahy a okolí). REGISTRACE JE U NÁS ZDARMA! Řekni o tom svým známým, stále nabíráme nové lidi!
  Bližší info: http://www.9vlna.cz, registrace@9vlna.cz, tel. 603 108 000

 5. [quote name=“xD“]vi Emaři jste vypatlaný xD 😆 😆 😆 😆 :lol:[/quote]
  nauč se gramatiku 😉 *rofl*

 6. hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.Tyhle ty věcičky suo faaaaaaakt mooooooooooooc hustý.Hlavně botičky,ty jsou nejdůležitější a krásný! 🙄

 7. nevim proc ale vetcina mej spoluzaku sou uplny debilove prijdu do skoli s nakym doplnkem a hned sem tercem posmechu na ym skole se neviplati bejt moc emo

 8. [quote name=“Noxy“]Kde kupujete pásky ^^?? nejlíp normálně v kamenném obchodě, nikde nemůžu najít ale nechce se mi objednávat přes net :)[/quote]
  Normálně v obchodě … ve skateshopech je maj všude 😉

 9. Kde kupujete pásky ^^?? nejlíp normálně v kamenném obchodě, nikde nemůžu najít ale nechce se mi objednávat přes net 🙂

 10. [quote name=“xxx“]ZMRDI 😡 😡 :-x[/quote]

  pust si tohle [url]http://www.youtube.com/watch?v=6SMPim9z1kc[url]a přemejšlej XD

 11. standí pracuju na tom…. 🙂 ale proto že tu čas utíká rychleji 😀 budu si muset vzít počítač do školy a něco sepsat tam (stejně k čemu je nějaká anglická gramatika že??? :DDD)

  máro…jo mraky emařů chodí každý týden minimálně dvakrát na konzerty do Metra občas jsem tam za nima skákla a zářila jak barbína mezi mrtvolkama 😀 teď mi ale skončili prázniny a chodím do práce takže na konzíky nemám čas X( co se týká obchodů je to tady na jednu věc! máme tu jen dangerfield(y) a ten je spíš podobnej nosferatu (žádný NEW YORKERY děcka!!!), takže shopy pro emáky eee…ale shopy s botama tu jsou úžasný conversky se tu dají sehnat od 10 dolarů do 100 a není to žádná čajna napodobenina :)))

 12. No jo Klery, to víš pořád čekám na nějaké emo články od Klokanů a ty nic … tak tu dokopávám koho vidím, ale nějak mi to nejde. Budeš se do toho asi muset opřít z druhé strany zeměplacky 🙂

 13. krasny maro…navic se konecne nekdo dokopal ke clanku….paaani na emosvete se neco pohnulo 😀

 14. pííííííííííííííčččččččččččoooooooooooooooooooooooooooooooo trapnáááááááá
  Hip Hop 4ewer tk se di wysrat z tou sračkou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *