Ostrava

Úvodní stránka Fóra Seznamka Srazy Ostrava

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3362
    :)
    Účastník

    Tak mě napadlo … šici tu pišou že chcou udělat sraz ale zatím jako nevidím že by se něco dělo ! xD já se toho ujmu pač když do toho jdu já tak musí šici 😆 Nevím kdy přesně by to mělo být ale tak určitě začátkem DUBNA a nebo ještě o letních prázdninach času je dost takže uplně pohoda no jak by měl někdo zájem to aťnapíše ja bych přišla na 100 pro ale potřebuju pruvodce v Ově jelikož se vyznám jen v shoping parku xD tak se zatím mějte čuz B)

    #3363
    :)
    Účastník

    cmon people ! xD :ohmy:

    #3383
    Kačka
    Účastník

    uwaaa uplně mi čteš myšlenky 😆

    #3384
    Anna
    Účastník

    okaaa ráda přijdu ^^

    #3385
    :)
    Účastník

    wow já umím číst myšlenky jo ?? XD paráááda čeče 😉

    jééé Anjo to by bylo supr

    #3497
    Aneta
    Účastník

    Tak děculata pořád se nic neděje a já bych na nějaky ten emo srazik klido pido šla 🙁 takže newim co se nějak teda domluvit

    #3500
    Anonymní uživatel
    Host

    MRTWO CO? 😛

    #3526
    nwmKa
    Účastník

    Ještě to platí ?:P

    #3527
    Anonymní uživatel
    Host

    CO JAKO MA PLATIT?:huh:

    #3529
    nwmKa
    Účastník

    No, to co psala No_FuTuRe na 1. straně! 🙂 😛 :cheer:

    #3533
    Martin
    Účastník

    Ahojky lidičky…na tuhle stránku nechodím, ale abych mohl tu napsat na forum, tak sem se regnul…mno, tak jako já sem z Ostravy a sem rpo nějaký Srazík…Ideální by bylo ho uspřádat v Ostravě, přece jen je do ní dobré spojení a dá se v Ostravě kamkoli jít…

    Moje idea e taková, že se někdy dohodne termín, ideální některá sobota v srpnu…nejlepe asi poslední prázdninová, ale tak, na to je ještě dost času…

    Sraz by byl před Ostravskou radnicí, tam te fontány, čii co to je a pak bychom mohli jít kamkoli, lae jelikož je hned za rehem parčík, tak se mužeme přesuout tam…
    Mno, Ostravská radie je kousek od nádraží, takže ti, co by přijeli vlakem, tak by sedli na bus a sou tam za 5 min…Kousek je i autobusák, takže podobný způsob dopravy a pokud se nejlím,tak je hned za rohem i zastávka, kde zastavují čsad, které jezdí d Ovy.

    Mno, nwm, jestli by tam někdo ale přišel, ale snad někdo jo…a komu by se nechtělo ještě jit domů, tak se večer mužeme jít opít na Stodolní…teda, já pít nemužu, dostal sem od hoky zákaz, ale tak tčeba vy ostatní ne…

    #3534
    Anonymní uživatel
    Host

    JA CI TAKÝÝÝÝ:(

    #3573
    Sisa Isiz
    Účastník

    Lidi, pojďmě někde srazit ! V Ově je strašnýý mrtvo.

    #3724
    Lenka
    Účastník

    Jo já jezdím na emo sraz do Ovy mám to celkem blízko a většínou dostanu pozvánku tak mužu dát vědět zrovna tedka v lednu 28.1 bude je to na nádraží ostrava svinov doufám že víte kde to je znám tam už par fajn emo lidiček i scene a ti co mají náš styl v oblibě se taky sejdou :DD…… sory že davam vedět tak pozdě ale kdo by chtěl přijit tak budem jenom rádi takže na Svinove v 15h 28.1.

    #3728
    Kristýna
    Účastník

    Taky se tam chystám 😀 Pozval mě kámoš,co to pořádá 🙂 Snad tam dojde ještě někdo další nový koho neznám ani od vidění 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 18)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.