Black veil brides

black-veil-brides-2

Jejich první videoklip k songu Knives and Pens (režírovaný Patrickem Forgatym), který nejen, že oslovil spousty teenagerů potýkajících si se šikanou, ale také v podstatě přiblížil Black Veil Brides jejich snu: dostat se navrchol a říci něco světu.

V červenci roku 2010 vydali desku We Stitch These Wounds. Během prvního týdne se tohoto alba prodalo více než 11tis kopií.

Mezitím si kapela prošla změnami ve členech, jejichž sestavu dnes tvoří: Andy Biersack (zpěv), Jake Pitts (kytara), Christian Coma (bicí), Jinxx (kytara) a Ashley Purdy (baskytara).

Úspěšnou desku následovalo album, které potvrdilo, že tato kapela skutečně na hudební scénu patří. Black Veil Brides dospěli, nabrali tvrdšího vzhledu a vypustili do světa album Set the World on Fire, vydané v červnu roku 2011, na kterém není jediný song, který by se vám něčím zprotivil.

black-veil-brides-1

Jejich nové a zároveň (zatím) poslední album nesoucí název Wretched and Divide:  The Story of the Wild Ones, které vyšlo 8. ledna 2013, je doprovázeno filmem Legion of the Black.

Kapela si již získala spousty fanoušků, také u nás v ČR – BVB CZ fanclub (www.blackveilbrides.cz) i s vlastním street teamem, který se drží na postu nejsilnějšího fanclubu pro zahraniční hudbu v ČR, oficiálně existuje již od léta roku 2009.

13 komentářů u „Black veil brides

  1. BVB mi změnil život,zvlášt Andy!!! 😳 :zzz :zzz miluju ho :3
    Aje pravda že se sice Andy stál solo zpěvákem dost zmírnil na stylu hudby 😳 😥 ale pořád je to ten stejný Andy!! 😳 :zzz 🙄 Juliet má veliké štěstí :zzz 😥 😳

  2. jsou skvělí a nejlepší heard of fire nebo the end a goodbye agony … a Andi je hrozdne dobrej spěvák 😥 😳

  3. CHCEŠ ÚČINKOVAT V REKLAMĚ ČI FILMU?

    Agentura 9.VLNA hledá nové tváře! VĚK, VÝŠKU A ZKUŠENOSTI NEŘEŠÍME, JE NÁM TO FUK! Hledáme cool typy, hiphopové či alternativní týpky, skejťáky, bruslaře, EMO-people, tanečníky, herce, muzikanty, exotické typy a další zajímavé lidi z Prahy a okolí. REGISTRACE JE U NÁS ZDARMA! Řekni o tom svým známým, stále nabíráme nové lidi! Bližší info: http://www.9vlna.cz, registrace@9vlna.cz, tel. 603 108 000

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *