From Our Hands před vydáním albového debutu předskočí na turné Sunshine

from-our-hands.jpg

Takže – za prvé: kapela počátkem tohoto týdne oficiálně potvrdila pravdivost spekulací ohledně brzkého termínu vydání jejího prvního alba. To vyjde především díky potvrzení spolupráce s možná v tuto chvíli nejsilnějším tuzemským labelem, X Production (Sunshine, Skyline, Anime, Scissorhands, The Nihilists, Naše Věc, Dark Gamballe atd.) již za necelý měsíc, konkrétně 15. června !!!

from-our-hands-promo.jpgZa druhé: na jarním turné českých indie-klasiků SUNSHINE dostali právě From Our Hands příležitost plnit úlohu speciálního hosta ! Jedná se o čtyři koncerty (19. 5. Praha / Roxy, 20. 5. Plzeň / Pod Lampou, 21. 5. Brno /Fléda a 22. 5. Hořovice / Labe), které se dají považovat za sérii křtů zbrusu nového CD Sunshine, „MGKK Telepathy“.

Za třetí: aktivní bratislavčané již stihli natočit jako předvoj ke svému debutu zajímavý videoklip, který by se měl na českých a slovenských televizích a webech objevit ještě před koncem tohoto měsíce !

A za čtvrté: kapela se kromě již zmíněného předskakování Sunshine zúčastní i dalších zajímavých akcí, jako například odložených narozenin portálu iPunk.cz v pražském Matrixu, BandZone festu na Máchově jezeře, i kultovních festivalů Rock For People v Hradci Králové a Mighty Sounds na Táborsku…

FROM OUR HANDS se dali dohromady v lednu 2007 jako přirozené pokračování bratislavského pop-punkového projektu „Trans Panama“.  Jejich tvorba by se dala charakterizovat jako našláplý post-hardcore s prvky pop-punkové energičnosti a metalové preciznosti…každopádně, nejlepší bude vytvoři si vlastní úsudek podle vlastních uší, a to na jejich profilech na BandZone nebo MySpace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *